Furkan Palalı

Furkan Palalı
  • Doğum Tarihi 0000-00-00
  • Doğum Yeri Konya
  • Meslek Oyuncu

Furkan Palalı, oyuncu, manken, model. 1986 yılının Ekim ayında aslen Konya’da dünyaya gelmiştir. Boyu 1.90 cm, kilosu 81, burcu ise akrep’tir. Verdiği bir röportaj’da babasının toptancı, annesinin ise ev hanımı olduğunu belirtmiştir.

Kendisi hakkında, Psikolojik anlamda her türlü zorluğa göğüs gerebilecek bir altyapısı olduğunu dile getirmiştir. Konya’dan İstanbul’a ilk geldiğini kimseyi tanımadığını, Mecidiyeköy’de bir iş görüşmesine çağrıldığını, bir kafede otururken görüşmeye 15 dakika kala kaltığını ve yolu sorduğunu. 20 dakika mesafe var denildiğini, ancak gideceği yerin aslında taksiye ilk bindiği nokta olduğunu gülerek anlatmıştır.

Furkan Palalı en son Bir Zamanlar Çukurova isimli dizi de Fikret Fekeli karakterine hayat vermiştir.

Kariyerine manken olarak adım atmıştır. Yakışıklı oyuncu 2011 senesinde Best Model of Turkey, ardından ise Best Model of the World seçilmiştir. Hemen akabinde bir çok başarılı projeden oyunculuk teklifleri almıştır. Ankara Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümü mezunudur. Ardından Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon bölümü’nde Yüksek Lisans yapmıştır.

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha